חברה להנדסה ובטיחות באירועים

שירותי המשרד 

טיפול ברישוי האירוע - משטרה, כיבוי אש ורישוי עסקים.

כחלק מהתהליך הכולל של הפקת האירוע יש לבצע תהליך רישוי מול גורמים שונים בעירייה על מנת לאשר את האירוע ולקבל רישיון לאירוע. אנו מתמחים בהתמודדות אל מול גורמי הרישוי בכל מחלקות העירייה הרלוונטיות להצלחת האירוע. אנו מטפלים בקבלת האישורים הדרושים מהרשויות ( משטרה, כיבוי אש ורישוי עסקים).

הכנת תכנית ודו"ח בטיחות למפיק האירוע
ולגורמי הרישוי השונים.

כחלק מתכנון האירוע משרדינו מתמחה בתכנון ושרטוט הנדסי המתבסס על תכניות מדידה עדכניות תצלומי אוויר ומדידות בשטח העוזרות לתכנון  מדויק של אלמנטים באירוע.

בסיום תכנון האירוע מתקבל אוגדן הכולל תכנית בטיחות ודו"ח בטיחות המפרטים את תנאי השטח והתאמתו לקהל המשתתפים באירוע. תכנית ודו"ח הבטיחות מציגים מבט כולל והתייחסות פרטנית לכל היבטי הבטיחות באירוע.

ממונה בטיחות בהקמות לארועים, חברות ומפעלים.

חברת סייפטי4יו מספקת שירות ליווי ממונה בטיחות ללקוחותיה.

ממונה הבטיחות אחראי על בניית מערך הבטיחות בארגון וכתיבת הנהלים, פיקוח על ביצוע תכניות ונהלי הבטיחות. פעילות הממונה נערכות בהתאם להנחיות משרד התמ"ת ונהלי הבטיחות הרלוונטיים .

 

תכנון בטיחות לאירועים המוניים 

אירוע המוני הינו אירוע מורכב הדורש התייחסות לגורמים בטיחותיים רבים. חברת סייפטי4יו מעניקה טיפול מקצועי ומסור בכל סוגי האירועים - תהלוכות, אירועי ספורט, אירועי קיץ, אירועי חברה ועוד.

בחברת סייפטי4יו מהנדסים מקצועיים ומיומנים אשר רואים את שמירת בטיחותם של המשתתפים באירוע כערך עליון. 

המהנדסים מלווים ומפקחים באופן אישי על תהליכי ההקמה, ניהול הסיכונים באירוע והפירוק ומסייעים למנהל האירוע בהצלחת האירוע. 

כחלק מהתהליך הכולל של הפקת האירוע יש לבצע תהליך רישוי מול גורמים שונים בעירייה על מנת לאשר את האירוע ולקבל רישיון לאירוע. אנו מתמחים בהתמודדות אל מול גורמי הרישוי בכל מחלקות העירייה הרלוונטיות להצלחת האירוע. אנו מטפלים בקבלת האישורים הדרושים מהרשויות (משטרה, כיבוי אש ורישוי עסקים).

הדרכות בטיחות לעבודות בגובה למפעלים וחברות, מבדקי בטיחות לגנים, מוסדות חינוך ומתקני שעשועים.

אנו מתמחים בהדרכות בטיחות למגוון אוכלוסיות.

מיטב אנשי המקצוע מחברתנו, מגיעים לחברות ולמפעלים המתמודדים עם נושא בטיחות ומעבירים סדנאות מקצועיות בתחום הבטיחות. אנו מתמחים בהדרכות בטיחות למגוון אוכלוסיות הדרכות אלו נותנות כלים להתמודד עם מצבים בהם נדרש תפקוד מיוחד וממוקד.

כמו כן הדרכות אלו מעניקות כלים לניהול הסיכונים צמצום ומניעת נפגעים ופצועים. 

לאוכלוסיות מגוונות:אנו מספקים הדרכות בנושא עבודה בגובה והדרכות בטיחות כללים לעובדים הדרכות אלו נותנות כלים להתמודד עם מצבים בהם נדרש תפקוד מיוחד וממוקד . כמו כן הדרכות אלו מעניקות כלים לניהול הסיכונים צמצום ומניעת נפגעים ופצועים לאוכלוסיות מגוונות . אנו מספקים הדרכות בנושא עבודה בגובה והדרכות בטיחות כללים לעובדים

בדיקות קונסטרוקציה ותקינות מערכות גז/חשמל 

בדיקות קונסטרוקציה על מגוון המתקנים  והמבנים המוצבים בכל אירוע, חשובות מאוד לקיום אירוע בטוח .חשיבות יתרה לבדיקה  קיימת כבר בשלב התכנון של האירוע, במטרה למצוא כשלים ולתת הנחיות הרכבה והצבה של אלמנטים בשלב התכנון ניתן גם לחשב משקלים המתוכננים לתלייה על האלמנטים השונים ובדיקה להתאמת כושר התלייה. חברת סייפטי4יו מבצעת בדיקות קונסטרוקציה למגוון  רחב של אלמנטים ומתקנים באירוע, הבדיקות מתבצעות על ידי מהנדסי החברה. אנו בודקים יציבות מבנים לאוהלים, גשרי תאורה טראסים, במות ומתקנים מתנפחים. אנו מספקים בדיקות תקינות ובטיחות מערכת החשמל .אנו מספקים מהנדס מזון  המסייע גם בטיפול מול משרד הבריאות וליווי האירוע ובריאות הציבור. אנו מספקים בדיקה ואישור של טכנאי גז רמה 2 לבדיקת תקינות ובטיחות במערכות הגז באירוע

תכנון בטיחות לתערוכות וכנסים.

חברת סייפטי4יו מתמחה בתכנון בטיחותי של תערוכות וכנסים הכולל הכנת תכנית בטיחות, בדיקות למתקנים מיצגים וביתנים ומספקים הנחיות בטיחות מתאימות כדי שהאירועים יעברו בצורה בטוחה וחלקה.

הנדסה ובטיחות בע
סייפטי4יו בפייסבוק

058-5238238

מנכ"ל: אבי לוי

058-5238238